Uudiskirjad panevad Su äri õitsema

Kas oled kuulnud, et uudiskirjad panevad Su äri õitsema?

Uudiskirjad on iga ettevõtte jaoks oluline turunduskanal. Kasutades uudiskirjaturundust, et jõuda praeguste ja potentsiaalsete klientideni, saad luua:

- klientidega tähendusrikkamaid suhteid;
- hoida neid kursis oma viimaste toodete / teenuste turule toomisega;
- teha otsemüüki – pakkudes ägedaid soodsama hinna võimalusi;
- jagada eelinfot kampaaniatest;
- misiganes muu vägev idee meeskonnas tekkis, mida soovid jälgijatega jagada.

Kuidas täpselt aitavad uudiskirjad ettevõtteid päästa? Vaatame koos seda lähemalt:

Jääd meelde
Üks olulisemaid eeliseid uudiskirjade kasutamisel on võimalus jääda oma klientidele meelde. Inimesed saavad iga päev sadu e-kirju - paljud neist on pärit kaubamärkidelt, millest nad pole kunagi varem kuulnudki.

Kui Sinu suudad silma paista, siis on suurem tõenäosus, et Sind mäletatakse. Ja, kui ühel hetkel keegi vajab just sellist toodet või teenust, mida Sina pakud, siis teab ta täpselt, kust otsida.

Uudiskirjade abil saad ka konkurentidest eristuda, kui Sa pakud väärtuslikku sisu (näiteks nõuandeid ja näpunäiteid), mis aitab kliendi igapäeva lihtsustada.

Kaasa oma jälgijaid
Uudiskirjad aitavad kliente kaasata oma tegemistesse, mistõttu tunnevad, et nad on olulised Sinu jaoks. Et nende arvamus on oluline. Näiteks, tagasiside küsimine uute toodete või teenuste kohta või paludes, et nemad jagaksid oma lugu Sinuga.

Uudiskirjad pakuvad ettevõtetele lihtsat võimalust luua magusaid kontakte oma klientidega. Lisaks, kui Sinu uudiskiri sisaldab huvitavat sisu, siis jagavad nad seda suurema tõenäosusega oma sõprade ja tuttavatega - mis võib viia veelgi rohkemate potentsiaalsete klientideni!

Tõsta oma müüginumbreid
Uudiskirjaturundus on suurepärane võimalus müügi edendamiseks. Lisades igasse uudiskirja sooduspakkumisi (näiteks allahindlusi või tasuta kingitusi), saad julgustada lugejaid tegema oste just Sinu ettevõtte veebilehel.

Ja, kui lisad uudiskirjale lingi(d), mis suunab lugejad tagasi Sinu veebisaidi konkreetsetele leheküljele (näiteks tootelehele), aitab selline viis ka müüki suurendada!

____________________

Uudiskirjad on tänapäeva digitaalses maailmas ettevõtete jaoks hindamatu väärtusega turundusvahend. See ei aita mitte ainult hoida kliente kursis sellega, mis Sinu ettevõttes toimub, vaid annab võimaluse luua püsivaid ja usaldusväärseid suhteid. Aga ka luua tähendusrikkamat kontakti oma sihtrühmaga – samal ajal edendades müüki.

Nii et kui Sa ei kasuta oma ettevõtte jaoks veel uudiskirju, on nüüd kindlasti aeg alustada!