Oma Loo leidmine läbi akrojooga-festivali

Ehk lugu sellest, kuidas kuulata oma sisetunnet ja avada oma süda.

Kui parafraseerida Coelho’t, kes väidab ühes ilusamas raamatus, mida lugenud olen – „Alkeemik“, et leides oma loo ja jäädes sellele kindlaks, siis toetab mind terve universum. Ei jää muud üles, kui üksnes nõustuda, sest seda väidet kinnitas sügavalt Hollandi Acrofestival.

See nädal, mis möödus justkui täiesti teises dimensioonis, mudis ja suunas mind kuhjaga. Õppisin meeletult nii enda kui ka acromaailma kohta.

Näikse, et tean nüüd päris kenakesti, milline olen inimesena, naisena, emana, armastajana, toa- ja reisikaaslasena. Olen suutnud kutsuda oma ellu just need olulised asjad, mida hindan ja mida tahan veel enam oma ellu juurde luua.

Samuti mõistsin, et elu tuleb elada avatud südamega ja sisetunnet kuulates. Sest seda tehes jõuavad õiged inimesed ja olukorrad minuni.

Acrofestivalist on möödunud mitu nädalat. Tunnen, et alles nüüd suudan päriselt sellele ajale tagasi vaadata ja mõista, kui palju see mind päriselt muutis.

Nii palju vajas minus paika loksumist ja veelgi enam settimist. Eksole imelised need hetked elus, mis meid päriselt inimestena muudavad - paremaks, sügavamaks, empaatilisemaks – südamest suuremaks.

Kõik, mis Hollandist kaasa endaga tõin – õpetused, jämmid, rõõmud, nutmised, südamete jagamised, naermised, hea energia ja mälestused avatud ning vapustavatest inimestest - on hindamatu väärtusega.

Mulle meeldib enda elus muudatusi teha ja see festival oli üks parimaid elumuutvaid hetki. Acrofestivalilt kaasa saadud õpetused ja kogemused on inspireerivad ja vapustavad.

Ma ei soovi kunagi enam elada või tunda nii nagu 5a tagasi, mil ma ei osanud armastada end, elu ega ilmselt ka inimesi enda elus. Sest, kuidas on võimalik anda ja vastu võtta, kui ei tunne absoluutselt seda kaadervärki, mille nimi on Kaidi.

Kõige tähtsam on jälgida oma sisemist häält ja teha seda, mis tõeliselt südant rõõmustab. Kui oled selleks valmis, saabub ellu kõik see, mida vajad. Mitte alati, mida soovid, aga alati, mida vajad...

Seega, jätkame oma teekonda, usaldades iseennast ja olles avatud kõigele uuele ja põnevale.

Pildistas imeline hing, vaimustav treener ja andekas fotograaf Kristin Juurmaa.