Kuidas kogeda rahulolu ja rõõmu üksi olles?

Laupäevahommikune sisekaemus... ❤️

Sa ju tead, kui viibida seltskonnas, kus on meelelt ja südamelt avatuid inimesi, siis suhted ja nende õnnestumine on sama tähtis päevateema kui edukas business? Sama kogesin ka ise viimastel päevadel.

Teemadeks on olnud:
- kuidas olla ühes paganama suhtes üldse õnnelik?
- mees ei ava end mulle ja ei võta suhtes vastutust.
- ja minu lemmik – kuidas kogeda rahulolu ja rõõmu üksi olles.

Täna keskendun viimasele, sest see puudutab mind naisena enim.

Mida teha, et tunda end hästi üksi olles?

✨Ära võrdle end teistega
See on üks halvimaid tegevusi, mida saad viljeleda. Olgu selleks abielus sõbrannad; õnnelik paar, kes käsikäes tänaval vastu jalutab või tüdruk instas, keda näib alati ümbritsevat kamp nägusaid ja edukaid mehi.

Usu mind, see ongi see pagana noahoop makku, mis enesetunde ainult hullemaks teeb. Sest tekib ju küsimus, et mida f-i on mul viga, et mul ei õnnestu see kõik, mis teistel õnnestub...

Keskendu endale, sest usun, et Su elus on väga palju ilusat ja õilsat, mis võiks ja peakski Sinus üleva tunde looma. Minul küll on. :)

Ja pea meeles – see, et keegi on suhtes, ei tähenda tingimata, et ta on õnnelik. Sa võid üksi olla palju õnnelikum.

✨Keskendu enesearengule
Kasuta seda aega, et saada parimaks versiooniks endast. Viibi selles protsessis rõõmuga. Võta seda kui süllekukkunud võimalust minna täiega sügavale. Pane ennast proovile – vaata, milleks Sa võimeline oled. Luban Sulle, et võid end üllatada.

Alusta uue hobiga, õpi uusi oskusi, loe raamatuid, mis Sind inspireerivad, mine reisile, käi festivalidel, liitu koolitustega - mis iganes aitab Sul inimesena areneda.

See kõik avardab Su teadvust ning toodab õnnehormooni, mistõttu peagi märkad, et ei olegi enam nii halb olla „puhkerežiimil“. Et siis peagi uute teadmiste, omandatud oskuste ja avatud südamega valida väga hea kaaslane.

✨Lepi olukorraga
See on üks olulisimaid punkte. Päriselt leppimine, et praegu on nii. Et see olukord on õnnistuseks, mitte karistuseks. Minu jaoks on see alati olnud kõige raskem, sest olen täiega suhteinimene ja mulle meeldib see koosplaneerimine, koostegemine, koosmõtlemine, kooskäimine.

Olen mõistnud, et hetkedel, mil päriselt lepin, liigub mõtte-ja tundemaailm hoopis teisele sagedusele ning kogen maailma absoluutselt teises värvingus, märgates suurepäraseid võimalusi enda ümber.

Ja mis peamine – saan valida uuesti. Sest, mis kehvasti, see uuesti. ❤️

Need võtted töötavad. Miks? Sest lisaks oskusele vallata veenvat kirjasõna, olen ka üksi olemise ekspert. Päriselt. Mul on aastaid kogemust lahkuda suhetest, kus mind ei hoita ja ei väärtustata ning võtta uuesti ette teekond „Üksiolemise võrratud võimalused.“ 🙃